Hej kochani! Wczoraj na mapetkach z NIMI ! ;**** Dzisiaj nudanie w domku!! Lovam go i lovam was ! ;***
Taki nastrój na lovanie mi się zrobił przez adele i someone like you! ;) A teraz oioioi hahahahaha
Mapetki to nowa odsłona starego mapet show. Strasznie nudna i demoralizująca bajka !!
Prawda! Strasznie demoralizujące :O
OdpowiedzUsuńwiem też nie lubię ich
OdpowiedzUsuńhttp://wandelopa.blogspot.co.uk/
Dziękuję za komentarz na moim blogu ;)!
OdpowiedzUsuń