Witam w to niedzielne popołudnie (chociarz na dworze juz wieczór) !!
Dzisiaj mam mało do opisania ,dlatego przejde do rzeczy .
Dzisiaj chciałm wam pokazac 2 bardzo ciekawe covery , które pokochałam
( może nawet bardziej niż orginały )
(ten cover bardzo mile mnie zaskoczył)

