wtorek, 1 listopada 2011

Wszystkich Świetych...

Dzisiaj mamy dość znane wszystkim swięto ,pełne refleksji ,czasemi wzruszeń .
Obecnie jestem w domu i jest mi bardzo przykro ,że dzisiaj nie moge odwiedzić grobów zmarłych z mojej rodziny ,gdyż od kilku dni meczy mnie kaszel i ból gardła ,który bywa nie do zniesienia . : (
Wczoraj było Halloween  , którego tak jakby nigdy nie obchodziłam .
Właściwie może raz w życiu (miałam wtedy chyba 9/10 lat ) .
Obejrzłyśmy horror ,którego raczej nie można tak nazwać bo była to bardziej komedia.
Potańczyłyśmy ,kilka zdjęć i to był w zasadzie koniec .


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz