Hej kochani! Wczoraj na mapetkach z NIMI ! ;**** Dzisiaj nudanie w domku!! Lovam go i lovam was ! ;***
Taki nastrój na lovanie mi się zrobił przez adele i someone like you! ;) A teraz oioioi hahahahaha
Mapetki to nowa odsłona starego mapet show. Strasznie nudna i demoralizująca bajka !!
No i po sylwestrze siedziałam z domi do czwartej i sie nie wyspałam..
O 18 wybiore się z rodzinka do kościoła wróce i trzeba kuc na historie ... a krzyzacy
nadal nie przeczytani .. musze się ogarnąc i za to wziąść .. :)
A tak wogule szczęśliwego nowego roku żeby był lepszy od
poprzedniego albo chociarz.. nie gorszy ...