czwartek, 1 września 2011

#1 - pierwsza !!

Dzisiaj pierwsza notka tak troche zapoznawcza . Tak więc pare rzeczy o mnie . Na imie mam 
Agata mieszkam sobie w takim małym ,ale zato przepieknym mieście ( Zamość) .
to jest mój pierwszy tego typu blog dlatego prosze przedewszystkim o wyrozumiałość .
Ta strona (blogspot ) tez jestmi obca i musze sie najpierw zapoznac z funkcjami .
Mój blog będzie o mnie i o tym co mnie interesuje (moda , fotografia , podróże , sztuka).
To dziekuje za uwage i zycze miłago czytania moivh następnych postów!!