wtorek, 31 stycznia 2012

Mappety

Hej kochani! Wczoraj na mapetkach z NIMI ! ;****  Dzisiaj nudanie w domku!! Lovam go i lovam was ! ;***
Taki nastrój na lovanie mi się zrobił przez adele i someone like you! ;) A teraz oioioi   hahahahaha
Mapetki to nowa odsłona starego mapet show. Strasznie nudna i demoralizująca bajka !!




ale warto było isć dla NICH ;***

niedziela, 1 stycznia 2012

Sylwester ...

No i po sylwestrze siedziałam z domi do czwartej i sie nie wyspałam..
O 18 wybiore się z rodzinka do kościoła wróce i trzeba kuc na historie ... a krzyzacy
nadal nie przeczytani .. musze się ogarnąc i za to wziąść .. :)
A tak wogule szczęśliwego nowego roku żeby był lepszy od
poprzedniego albo chociarz.. nie gorszy ...

niedziela, 27 listopada 2011

Covery

Witam w to niedzielne popołudnie (chociarz na dworze juz wieczór) !!
Dzisiaj mam mało do opisania ,dlatego przejde do rzeczy .
Dzisiaj chciałm wam pokazac 2 bardzo ciekawe covery , które pokochałam
( może nawet bardziej niż orginały )

(ten cover bardzo mile mnie zaskoczył)

piątek, 25 listopada 2011

Jest bosko ...

Wczoraj impreza andrzejkowa - byłaa nooo spoko . Odbyło się bez większych wpadek..
 A dzisiaj.. konkurs z angielskiego (uuu kiepsko było ) : /  Nie było mnie za to na EDB ( to coś jak PO tylko że w gimnazjum) ... Mój plan lekcjijest okrutny. :( Lecieć na 8:50 na basen -to jakiś koszmar .Szkoda mi jednej osoby. Teraz siedzę sobie przed kompem oglądam stare odcinki Tap Madl i szukam czegoś ciekawego. ;)  Wspominając juz o tym programie to wszyscy robią taki szum wokół Ani że jest brzydka infantylna itp. ,a według mnie jest ładna i ma duże szanse zwyciężyć.Jest jeszcze Michalina , ale jakoś do niej nie jestem przekonana... 
(a podspodem jedno przykładowe zdjęcie Ani)

wtorek, 1 listopada 2011

Wszystkich Świetych...

Dzisiaj mamy dość znane wszystkim swięto ,pełne refleksji ,czasemi wzruszeń .
Obecnie jestem w domu i jest mi bardzo przykro ,że dzisiaj nie moge odwiedzić grobów zmarłych z mojej rodziny ,gdyż od kilku dni meczy mnie kaszel i ból gardła ,który bywa nie do zniesienia . : (
Wczoraj było Halloween  , którego tak jakby nigdy nie obchodziłam .
Właściwie może raz w życiu (miałam wtedy chyba 9/10 lat ) .
Obejrzłyśmy horror ,którego raczej nie można tak nazwać bo była to bardziej komedia.
Potańczyłyśmy ,kilka zdjęć i to był w zasadzie koniec .


czwartek, 1 września 2011

#1 - pierwsza !!

Dzisiaj pierwsza notka tak troche zapoznawcza . Tak więc pare rzeczy o mnie . Na imie mam 
Agata mieszkam sobie w takim małym ,ale zato przepieknym mieście ( Zamość) .
to jest mój pierwszy tego typu blog dlatego prosze przedewszystkim o wyrozumiałość .
Ta strona (blogspot ) tez jestmi obca i musze sie najpierw zapoznac z funkcjami .
Mój blog będzie o mnie i o tym co mnie interesuje (moda , fotografia , podróże , sztuka).
To dziekuje za uwage i zycze miłago czytania moivh następnych postów!!