Wczoraj impreza andrzejkowa - byłaa nooo spoko . Odbyło się bez większych wpadek..
A dzisiaj.. konkurs z angielskiego (uuu kiepsko było ) : / Nie było mnie za to na EDB ( to coś jak PO tylko że w gimnazjum) ... Mój plan lekcjijest okrutny. :( Lecieć na 8:50 na basen -to jakiś koszmar .Szkoda mi jednej osoby. Teraz siedzę sobie przed kompem oglądam stare odcinki Tap Madl i szukam czegoś ciekawego. ;) Wspominając juz o tym programie to wszyscy robią taki szum wokół Ani że jest brzydka infantylna itp. ,a według mnie jest ładna i ma duże szanse zwyciężyć.Jest jeszcze Michalina , ale jakoś do niej nie jestem przekonana...
(a podspodem jedno przykładowe zdjęcie Ani)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz