wtorek, 31 stycznia 2012

Mappety

Hej kochani! Wczoraj na mapetkach z NIMI ! ;****  Dzisiaj nudanie w domku!! Lovam go i lovam was ! ;***
Taki nastrój na lovanie mi się zrobił przez adele i someone like you! ;) A teraz oioioi   hahahahaha
Mapetki to nowa odsłona starego mapet show. Strasznie nudna i demoralizująca bajka !!




ale warto było isć dla NICH ;***

3 komentarze: